Banner books

Pierwszy serwis udostępniający WIRTUALNEGO
ADWOKATA


Faq icon O serwisie

Menu panel

Prawa Strona to pierwszy portal, gdzie spotykają się wszyscy - z różnych powodów - zainteresowani prawem. W serwisie znajdują się testy, z których mogą skorzystać studenci czy aplikanci przygotowujący się do egzaminów, wirtualny doradca, który zawiera wiedzę prawną dostępną dla wszystkich, a także wyspecjalizowane narzędzia dla prawników, pozwalające zautomatyzować pracę. Prawnicy znajdą na naszej stronie m.in. możliwość prowadzenia rekrutacji wśród studentów i absolwentów uczelni prawniczych, umawiania się z klientami, tworzenia harmonogramów pracy i wiele innych.

Wszystkich zainteresowanych bezpłatną poradą prawną zachęcamy do utworzenia zagadki, która będzie mogła był rozwiązana przez naszych prawników lub studentów, a także do zadawania pytań na forum.

Zespół tworzący Prawej Strony to przede wszystkim czynni zawodowo prawnicy, działający w różnych specjalizacjach, zarówno doświadczeni adwokaci, jak i aplikanci, a także osoby związane z praktyką gospodarczą i biznesem. Doświadczenie pozwala nam dostosować treść zawartą na naszym serwisie tak, aby była zgodna z praktyką i z aktualnym stanem prawnym.

Obecnie nasz portal jest wciąż w trakcie rozwoju; ciągle dodajemy treść i rozbudowujemy bazę wiedzy. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, sugestie i krytykę, które pozwolą nam lepiej dostosować serwis prawastrona.com do Państwa potrzeb.

Innowacyjna gospodarka Logo Rozwoj regionalny
DOTACJE NA INNOWACJE
INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ